• Ново
JYDQM Чекор Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бања, Прав Соба, Спална соба, Кујна, Занает Соба, Канцеларија - Отстранлив Лагер Кофа (Големина : L)

JYDQM Чекор Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бања, Прав Соба, Спална соба, Кујна, Занает Соба,

DEN 10160.16
Износ
Во продавницата.

♥Домот и минималистички дизајн, тоа изгледа стилски и има многу простор за да се бања корпа. ♥Има добра отпорност на корозија, светлината на корозија, висока температура отпор。. ♥ целосна термичка стабилност, отпорност кон пожар и отпорност на влага, животната средина и здравјето и со почитување на животната средина. ♥Лесно да се чисти и празна : внатрешноста на нашите корпата за ѓубре е монтажни кофа.Содржината на ѓубрето лесно може да се празнат и се пренесуваат со користење на дршка од кофа。. ♥Разноврсна : Дали тоа е во купатило, кујна или за градинка - ова ѓубре може да има убава 。.Боја : Black Material : нерѓосувачки steel Dimensions : 9 L : 245 * 240 * 350mm, 12 L : 245 * 240 * 430mm (должина x ширина x висина).Лесен за чистење на врвот на еластична затворени ѓубре торба.Нашите ѓубре лименки се направени од високо квалитетни материјали и нуди максимална сила, издржливост и услуга живот.Со цел да се зачува простор, таа може да се постави било каде да одржите вашиот дом чист, на организиран и заштитен од ѓубре.Користат за да обезбедат модерен изглед на вашиот прав соба, спална соба, дневна простор, канцеларија, студија или секаде каде што ќе изберете да се стави тоа.

За производот

Слични предлози