• Ново
DCUTERQ Момчиња Девојчиња Дуксери Памук Основните Pullover Маскирани Деца Секојдневен Солидна Класичен Sweatshirt Џеб Качулка 2-8 Години

DCUTERQ Момчиња Девојчиња Дуксери Памук Основните Pullover Маскирани Деца Секојдневен Солидна Класичен Sweatshirt Џеб Качулка

DEN 184.56
Износ
Во продавницата.

100% Памук.Рака Мие Само.Класичен круг вратот долг ракав цврст маскирани sweatshirt, лесно да одговара на различни стилови на облека и кошули.Потоплите пред кенгур џеб, добра еластична ребрести полите и манжетни, лесно да се носат и полетување.Памук дуксери sweatshirt, мек и удобен за носење во текот на целиот ден.Одличен Избор за вашите деца, исто така, може да биде совршен подарок за вашите роднини или пријатели е бебе.Унисекс дизајн, за сите деца бебиња и мали момчиња или девојчиња.Погоден за на пролет и на есен.Одлично за неформални секојдневни, спортски, трчање, џогирање, дома loungewear, училиште,, сали за вежбање, атлетски спортски, отворено активност, патување и сл.Пакет : 1 * Маскирани Sweatshirt.Добро крои и добро направени, издржливи.Машина за миење или рака мие, се исуши на ниски температури.За да се осигура вашата најсилните големина, ве молиме да се внимателни проверете на нашата големина на табелата подолу.

За производот

Слични предлози