• Ново
5 Плоштад Кожа Sandbag Перница за Метал Dapping Печат Ковале си поигруваше со Формирање Накит Алатка за Работа Површина

5 Плоштад Кожа Sandbag Перница за Метал Dapping Печат Ковале си поигруваше со Формирање Накит Алатка за Работа Површина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Мерки 5" (плоштад).Обезбедува здрав основа за лизга-отпорни работа површина кога гравирање, си поигруваше, штанцување, и формирање на вашиот метали.Материјали помага deaden и апсорбирање на звук.Изградена на кожа надворешноста и песок внатрешни работи, оваа ставка обезбедува здрав основа за лизга-отпорни работа површина кога гравирање, си поигруваше, штанцување, и формирање на вашиот метали.Може да се користи или со или без клупата блок.Кожени материјал помага deadens и апсорбира звукот кога го удираат и да работат со вашата материјали.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ве молиме посетете ја нашата продавница за други голема накит инструментално објекти како што се; Страна Марки, Диск Секачи, Полирање Соединение, Buffers, Чекани, Пинцети, Mandrels, Anvils, Vises, и многу повеќе!Ви благодариме за Гледа!.

За производот

Слични предлози