• Ново
POPETPOP Гулаб Влезна Врата Железна Жица Птичји Кафез Вратата Гулаб Птица Влезот Стапица Птица Одгледување Материјали за Гулаби Птици Белата Куќа

POPETPOP Гулаб Влезна Врата Железна Жица Птичји Кафез Вратата Гулаб Птица Влезот Стапица Птица Одгледување Материјали за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Изгледот е едноставна и дарежлив, во согласност со естетика на повеќето луѓе.Тоа може да биде дадена како подарок за вашиот пријател кој го покренува гулаби.Тоа може да се користат дома или во гулаб одгледување центар.Тоа може да се заштити вашиот гулаб лофт многу добро.Добар избор на железо материјали прави кафез вратата се повеќе издржливи.Опис си уште се во потрага по кафез вратата погоден за гулаби?Нашите кафез вратата е едноставен изглед, но се многу практични.Тоа се прави на многу добар железо и е издржлив.Можете да ја користите за да ги красат dovecote и да ја направат полесно за гулаби да се добие во и надвор.Карактеристики - Материјал : Железо.- Тоа може да се заштити вашиот гулаб лофт многу добро.- Добар избор на железо материјали прави кафез врата повеќе издржливи.- Изгледот е едноставна и дарежлив, во согласност со естетика на повеќето луѓе.- Тоа може да се користат дома или во гулаб одгледување центар.- Тоа може да биде дадена како подарок за вашиот пријател кој го покренува гулаби.- Боја : Бела.- Големина : 40x26cm.Пакет Вклучувајќи 1 x Кафез Вратата.

За производот

Слични предлози