• Ново
NENTAYA Камион Товар нето Растеглив еластична складирање мрежа,Багажникот прилагодливи Еластична складирање нето за Автомобил, ЏИП, Камион

NENTAYA Камион Товар нето Растеглив еластична складирање мрежа,Багажникот прилагодливи Еластична складирање нето за Автомобил,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ГОСПОДАР НА БАГАЖНИКОТ ОРГАНИЗИРАНИ - Со NENTAYA багажникот нето раце, може да се направи багаж, чување на прехрамбените производи, алатки, возило, опрема, подвижни пакет и други предмети добро организиран и уреден.Тоа функционира одлично како trunk багаж нето багажникот товар нето автомобил товар нето, стеблото се движи нето товар пребивање, багажникот патување нето багажникот кампување нето.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ-NENTAYA Товар нето Кружење со тешки еластична латекс јадро во и надвор рамка, оригиналната големина на 15.7"x43.3" може да се протега до 51" X15.7" и понуда мрежа набиен и супер-голем капацитет за сите видови на автомобили багажникот товари за патување, кампување, подвижна или било надвор случува.Тоа е компатибилен со повеќето брендови на SUV автомобили и мини комбиња.КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Полипропилен ткаенина џеб нето, еластична латекс core рамка, цврстина пластични авто-заклучување со куки, здрав виси седиште, сите овие премиум материјали обезбеди NENTAYA багажникот нето издржлива и сигурен реализатор за вашиот автомобил.ДИРЕКТНИ FIT-Брза инсталација за автомобили со оригинални вградена кука, или се вози ноктите да виси седиштето за да се добие лесно hooking.КОРИСНА ВОЗИЛО ДЕЛОВИ - пликот дизајн за лесен утовар и лесно постигнување, 2in1 инсталација како вертикална нето & рамен нето, го направат вашиот живот полесно.

За производот

Слични предлози