• Ново
1.5/2/2.5/3/4/5in Полипропилен Универзална Вртливата Рициново Тркала Нерѓосувачки Челик Заграда Количка Логистика Количка Рициново Со Кочница ДУО ER (Боја : Без Кочница, Г?

1.5/2/2.5/3/4/5in Полипропилен Универзална Вртливата Рициново Тркала Нерѓосувачки Челик Заграда Количка Логистика Количка

DEN 640.80
Износ
Во продавницата.

1. Карактеристики со отпорност, тежина отпор, киселина и алкално отпор, замор, отпорност, итн. 2. Квалитет и одличен нерѓосувачки челик заграда за добар квалитет и висока цврстина. 3. Не се лизга и носат-отпорни, за труд заштеда кога туркање, молчи лизгање, погоден за различни прилики. 4. Има широка примена, погоден за кошничката тркала, колички, логистика колички, итн. 5. Воланот е изработен од материјал Полипропилен, која има стабилни перформанси и долг животен век.Убав состанок вас!Повеќе квалитетни производи се во нашата store Click да се купи, нашата приказна започнува (^o^)/~Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Универзална Wheel Material : Полипропилен + нерѓосувачки steel Color : Темно Gray Package Листа : 1 x Универзални Wheel Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

За производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Universal Wheel
Material:
Polypropylene + stainless steel
Color:
Dark Gray
Package List:
1 x Universal Wheel :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слични предлози