• Ново
Williamly Усна Plumper - Усна Plumping Усна Сјај, Усна Грижа Серум, Хидратантен & Навлажнувачки Јасно Усна Сјај, Намалување на Фини Линии, Ден и Ноќ Усна Масло Сет

Williamly Усна Plumper - Усна Plumping Усна Сјај, Усна Грижа Серум, Хидратантен & Навлажнувачки Јасно Усна Сјај, Намалување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа е поделен на ден употреба и ноќ употреба.Тоа е мора да се има ставка за вашата торба и може да ги исполни вашите дневни усна потреби. 【Обезбедување на квалитет】 : Сеопфатна гаранција и услуга по продажбата.5 m L усна glosses.141 оз each Product Тежина : 25g Packing Листа : 1*Денот и Ноќта Усна Сјај во Собата.67 in Product Големина : 5. 【Мали и Преносливо】 : Нашата усна сјај изгледа како зголемена пилула, со една симпатична дизајн, мали и преносливо.Спецификација : Име на Производ : Ден и Ноќ Усна Сјај Set Product Пакување Големина : 9.Тоа е внимателен подарок за семејство и пријатели за време на празниците, така што тие може да се заштити своите усни.67 in Net Содржина : 5. 【Ден и Ноќ Употреба】 : Овој сет содржи две 5.Тоа е лесен и пренослив, може да се грижи за вашите усни во секое време, насекаде.Може да се разликуваат според бојата на шишето.Ако најдете било какви проблеми како што се неисправни или оштетени делови пред или по употребата на, ве молиме слободно да контакт.

За производот

Product Name:
Day and Night Lip Gloss Set
Product Packaging Size:
9.4*8.1*2.1cm/4.49*0.67*0.67in
Product Size:
5.5*2cm/4.49*0.67*0.67in
Net Content:
5.5mL/0.141oz each
Product Weight:
25g
Packing List:
1*Day and Night Lip Gloss Set :

Слични предлози