• Ново
uxcell М2.5x6mm Хексадецимален Вози Главата Капа Само Тапкање Дупчење Завртки 30pcs

uxcell М2.5x6mm Хексадецимален Вози Главата Капа Само Тапкање Дупчење Завртки 30pcs

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Глава Стил : Хексадецимален Вози Главата; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 30pcs x Авто Прислушување Завртки.Име На Производ : Само Прислушување Завртки; Конец Големина : М2.5x6mm/0.1"x0.24"(D*L); Тежина : 9g.Се Вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Главна Боја : Сребро На Ѕвонење.Тип : Хексадецимален Штекер Капа на Главата; Вкупна Должина : 8mm/0.3".Хексадецимален Штекер Ширина : 2mm/0.08"; Глава Дијаметар : 4mm/0.16".Хексадецимален штекер капа на главата само прислушување завртки сврзувачки елементи.Апликации за : Електронска опрема, Машини, Згради, Хигиенски прибор, Спортска опрема, Авто, итн.

За производот

Слични предлози