• Ново
Компатибилен со Samsung Galaxy Watch (42mm) - Кожа Види Зглоб Бенд Рака Нараквица со Брзо Ослободување на Пиновите (Западен Животинско Бебе)

Компатибилен со Samsung Galaxy Watch (42mm) - Кожа Види Зглоб Бенд Рака Нараквица со Брзо Ослободување на Пиновите (Западен

DEN 406.80
Износ
Во продавницата.

Компатибилен со : Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE.Вклучува 2 Брзо Ослободување Игли за лесна инсталација.Нерѓосувачки челик C-форма затворач, едноставен и елегантен.Направен од Висок Квалитет на СТП кожа, водоотпорен, мазна и еластична.Над 1000 различни модели за да изберете од.Замена Wristband за Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE.

За производот

Слични предлози