• Ново
BXZYYL Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење, Воздухот се Пропустливи Планината Компатибилен 10W Брз Полнач за во Автомобил Планината Телефон Носителот

BXZYYL Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење, Воздухот се Пропустливи Планината Компатибилен 10W Брз Полнач за во Автомобил

DEN 2244.00
Износ
Во продавницата.

Инфрацрвен Сензор и Моторни Отворање/Затворање.Телефони без чи-функција треба дополнителни чи безжичен приемник (Не се вклучени).Прилагодливи агол и 360 степени rotatable.Ако вашиот телефон е надвор од батеријата кога сте на пат, во тој момент овој безжичен автомобил полнач е решение да се задоволат вашите итна потреба, едноставно стави вашиот телефон овој безжичен автомобил полнач за безжично полнење.Возилото-монтирани поддршка безжични полнење на мобилен телефон воздух излезот навигација поддршка гравитацијата уреди со покажувач на snap копчето тип универзална поддршка на[име на Производ] : Безжичен полнач за на-табла гравитацијата уреди со покажувач на мобилен phone Product големина : 110*75 mm Product материјал : ABS+PC огледало + силика гел[Производ тежина] : нето тежина 48g, бруто тежина 141g (со пакување кутија)[Пакет големина] : 126*107*503 мм[План] : 10 W брзо полнење[Соодветен модел] : општа намена modelwish ќе среќен живот!Ви благодарам многу за вашата доверба и поддршка, и ви посакувам среќен живот.Две страни за вклучување/исклучување копче за лесно одвојувањето на вашиот паметен телефон со само една рака, погодност и безбедно возење. 2-ВО-1 ФУНКЦИИ : Тоа е комбинација брза безжична автомобил полнач со воздушно пропустливи телефон држачот.Кажете збогум на испреплетени жици и изгубени полнење кабли.БРЗА БЕЗЖИЧНА АВТОМОБИЛ ПОЛНАЧ & ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Различни од поголем број на полначи на пазарот кои само поддршка 5 W полнење, оваа безжична автомобил полнач поддржува 10 W Брзо Полнење Брзина.

За производот

Слични предлози