• Ново
HEEPDD 16 Различни Големина Капчиња Куки во Собата, Тапи Игли Предиво Плетење Бода Маркери за Полнење за Занает Плетенка (Случај и Додатоци се Вклучени)(Светло Розова)

HEEPDD 16 Различни Големина Капчиња Куки во Собата, Тапи Игли Предиво Плетење Бода Маркери за Полнење за Занает Плетенка

DEN 1766.40
Износ
Во продавницата.

Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ви благодариме за вашето разбирање.Удобно Користење Искуство-Ергономски Мека Рачка може да се ублажи карпален болка се предизвикува со crocheting, те прави капчиња со часови без чувство на болка или грчеви.Сите-Во-Едно Капчиња Set-Со сè што ви треба во еден сет, 16 капчиња куки на различни големини, сметајќи кружни прстени, сметајќи токи, мерка лента, шиење игли, искривени игли, игли точка заштитници, ред контра, ножици и напрсток.

За производот

Слични предлози