• Ново
Дрво Був 1-1/8 Инчи Дијаметар x 7-1/2 Инчи Долго Ултра се Изедначи Три Намали дупчалка со спирална бургија Рака Подготвуваат Досадни Малку PTEE обложени 09715

Дрво Був 1-1/8 Инчи Дијаметар x 7-1/2 Инчи Долго Ултра се Изедначи Три Намали дупчалка со спирална бургија Рака Подготвуваат

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Овие делови се направени од целосно индукција појачани висока јаглероден челик за сила и издржливост.Tri-Намалување на дизајн има три сечење поттици кои се освојат надвор од намали со исклучително мазна дупки.Овој уникатен Tri-Намалување на дизајнот е сечење поттици кои се освојат надвор од намали доведува до исклучително мазна дупки со минимални blowout.Прецизноста се намали доведе завртка ќе се повлече на битови прав и вистински преку материјал без скитници Овие битови дојде PTEE обложена за да се намали триењето и ќе ви овозможи брзо и лесно сечење и чип исфрлање во stickiest на шумата.

За производот

Слични предлози