• Ново
Воз Време Ласерски N Скала Ласерски Сече Дневник Кабината - Модел Воз За Полнење

Воз Време Ласерски N Скала Ласерски Сече Дневник Кабината - Модел Воз За Полнење

DEN 351.84
Износ
Во продавницата.

Одличен прилог за Комплет Моделирање Хобисти.N Скала Ласерски Сече Дневник Кабината Куќа За Полнење.Собрани Куќа големина е 1 3/4 во.X 1 3/4 во.и 1 во 1/4.Високи.Објектот е Комплет и да бара од собранието со дрво, лепак и хоби нож.Тоа може да се наслика или обоени.Објекти на сликата се завршени полнење и не се вклучени во продажба.

За производот

Слични предлози