• Ново
Luvs Пелени за Новороденче/Големина 1 (8-14 lb), 252 Брои - Luvs Ултра Leakguards Бебе Пелени за Еднократна употреба со Пелени Големина 2, 228 Смета и Подарок Карта во Мини Плик

Luvs Пелени за Новороденче/Големина 1 (8-14 lb), 252 Брои - Luvs Ултра Leakguards Бебе Пелени за Еднократна употреба со

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тројно Leakguards помогне да се спречи протекување пред да се случи.Nightlock Технологија брави далеку wetness до 12 часа во текот на ноќта заштита.Безбедна & Еластичен Страни Со Удобен Течење Бариера Ракави.Тројно Leakguards помогне да се спречи протекување пред да се случи.Nightlock Технологија брави далеку wetness до 12 часа во текот на ноќта заштита.Безбедна & Еластичен Страни Со Удобен Течење Бариера Ракави.Подарок Карта се ставени внатре мини плик.Подарок Плик се отвора станот за да се прикаже подарок картичка во центар.Подарок Картичка нема такси и нема рок на траење.

За производот

Слични предлози