• Ново
warmiplanet Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач, 48-Инчен, Чиста Бела, Тивок Мотор (3-Ножеви)

warmiplanet Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач, 48-Инчен, Чиста Бела, Тивок Мотор (3-Ножеви)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

✅[Корисна Далечински] : осветлување & таванот фанови со Далечинското има за контрола на брзината и времето функција.Пак се врати на светлина повеќе од 7 секунди по исклучување на светлина, температура на бојата ќе биде ист како минатиот пат. ✅[LED Светло] : LED таванот фан натпревар со 24-вати LED светлина која има подолг живот.Притискање на ON/OFF копчето на далечинскиот управувач постојано да ја смените бојата на температура од кул бело (6000 K) да се топло бела (3000 K) на природна светлина (4000 K). ✅[Тивок Мотор] : Шум на вентилаторот е помалку од 50 db. ✅[Димензии] : Мерка на овој плафон фанови затворен со светлината е 48 x 48 x 14 Инчи.Тавански вентилатор со далечинското има двојно-со кои се соочуваат.Едно лице на сечилото е бела, а другата лице е класичен цврсто дрво дрво. ✅[Производ гаранција] : warmiplanet тавански вентилатор помина строга квалитетот на производот сертификација.Ако наидат на проблеми,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволително решение.

За производот

Слични предлози