• Ново
Rraycom 4CH Безжична Безбедност Надзор Систем H. 265 1080P NVR со 1TB Хард Диск и (4) x1080P HD Безжични IP Камери Систем,IP67 Водоотпорен,115ft Ноќ Визија,Стан Далечинско Гледање, P2P,Приклу?

Rraycom 4CH Безжична Безбедност Надзор Систем H. 265 1080P NVR со 1TB Хард Диск и (4) x1080P HD Безжични IP Камери Систем,IP67

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Plug t Значи дека Можете да го Користите Системот без Никакви Кабли.Напојување сè уште се Потребни за да се вклучи Камерите и NVR.(Хард диск не е вклучена, ако треба да се спаси евиденција, треба да го додадете хард диск).Резолуција : 1080 P(1280*1080)( 2.0 Мегапикселна )Видео Излези : Следење или HDTV Преку VGA, HDMIVideo Компресија : Напредни H. 264 HDD : Не се вклучени (Поддршка До 6 TB)Напојување Текст : DC12 VUSB Порт : 1pc USB 2.0 Port Remote Пристап : i Phone/Андроид Телефон, КОМПЈУТЕР/Laptop Support : Видео Преглед/Снимање/Репродукција/USB Копија.Резолуција : 1080 P(1280*1080)( 2.0 Мегапикселна ) Леќа : 3.6 мм или 4mm Леќа (Случаен Испорака)Инфраред Led диоди : 3pcs Night Визија : 65ft Waterproof : IP66 Водоотпорен.

За производот

Слични предлози