• Ново
Крис Kreider Њујорк Ренџерс Игра-се Користи Nexus 2N Про Хокеј Стап од 2019-20 NHL Сезона - AA0047617 - Друга Игра се Користи NHL Предмети

Крис Kreider Њујорк Ренџерс Игра-се Користи Nexus 2N Про Хокеј Стап од 2019-20 NHL Сезона - AA0047617 - Друга Игра се Користи

DEN 9599.76
Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Други Играта Користи NHL Предмети.Оваа игра-се користи стап се користи од страна на Крис Kreider во текот на 2019-20 NHL сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Крис Kreider сувенири.Њујорк Ренџерс сувенири.

За производот

Слични предлози