• Ново
Жените V Вратот Патент Блузи, Лето Секојдневен Блуза, Секси Ладно Рамо Кратко Sleeve Туника Т Кошули, Блузи

Жените V Вратот Патент Блузи, Лето Секојдневен Блуза, Секси Ладно Рамо Кратко Sleeve Туника Т Кошули, Блузи

DEN 211.20
Износ
Во продавницата.

Пол : Жените ; Повод : Случајни, ; Материјал : Полиестер ; Стил : Мода, Повик ; Ракав должина : Full ; Јака : Slash Вратот ; Должина : Редовна ; Одговара : Одговара на сличен легален начин да го големина ; Дебелина : Стандард.Материјал : Памук + полиестер, меки,удобни,еластичен и мала тежина да се носат.Материјалот не е да се дебели или тенки.кој одговара за пролет/лето и носи со капут во кул дена.Карактеристики : кратки/долги ракави, крпеница, боја блок, лабава се вклопува, женска т кошули, случајни кошули, туника блузи, основните tees, женска блузи, лето блузи.Ocassion : Погоден за Повик за Дневно/ Travel/ Home/ Одмор/ Shopping/ Street/ Партија/ Отворено/ Клуб да се Носат.Мора да имате во вашиот Гардеробер.Совршен Натпревар со вашите омилени панталони, leggings, црни панталони, тексас фармерки, итн.Се повлече На closure Line Dry1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни доволно за вашата дневна wearing2.Многу кул да се носат ,Нов Изглед,Нова You3 .Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!4.Совршен Натпревар со вашите омилени панталони, leggings, црни панталони, тексас фармерки, etc How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1x Women Врвот .

За производот

Слични предлози