• Ново
Универзален Автомобил гума за џвакање Воланот Видиме Носителот Рацете Слободни за да се Видиме MP3/MP4 Плеери и GPS

Универзален Автомобил гума за џвакање Воланот Видиме Носителот Рацете Слободни за да се Видиме MP3/MP4 Плеери и GPS

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

57 инчен Количина : 1 Пакет се Вклучени : 1 x Воланот Носителот Забелешка : 1, ве Молиме овозможи мали грешки во димензии поради случајно непрецизни прирачник за мерење.Спецификации : Боја : Црна и Црвена Материјал : ABS + Гума Клип отворањето на 67mm Погоден Телефон Големина : За екранот на телефонот подолу 5. [ПРИЛАГОДЛИВИ КЛИП]клипови е прилагодлив и совршено се вклопува за повеќето мобилни телефони, За екранот на телефонот подолу 5.

За производот

Слични предлози