• Ново
Woohaha ноќта на Вештерките Духот Неонски Знаци Фестивал Декоративни Светилки со База, Сина Дух Неонски Светла Фестивал Декорација Светла USB/Battery Powered Ноќ Светлина за С

Woohaha ноќта на Вештерките Духот Неонски Знаци Фестивал Декоративни Светилки со База, Сина Дух Неонски Светла Фестивал

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Совршен по продажба : Woohaha секогаш инсистира да обезбеди најдобра услуга и производ на нашите клиенти.Брзо и лесно да се инсталира.Совршен за домашна декорација, игра соба, канцеларија, детска соба оркестарот, добра ноќ светлина.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Симпатична Неонски Ѕвезда Знак оркестарот светлина го прави совршен Роденденски подарок за деца, возрасни лица, семејства и пријатели.Сина Дух Неонски Знак : Со големина на 7.Неонски знак не може да се замени дневно осветлување, тоа е декорација.Сигурен и Издржлив Материјал:неонски светла знаци употреба ДОВЕДЕ во нисконапонски и заштеда на енергија.Со удобно светло излез,неонски ноќ светлина е идеална око фаќање до вашиот дом оркестарот или партија,изработка на едноставен живот повеќе бои и смешно.Не го исклучите од напојување со влечење на кабелот директно, бидејќи ова може да предизвика оштетување или кратко-кола.4*10inch,Woohaha Дух во облик на неонски знаци ноќ светлина е идеален за око фаќање прилог на вашата партија или дома на маса, биро или за Декорација на ноќта на Вештерките.Постои дупка зад светилка, може да висат на ѕидот,или место на табелата.Можете или да ја користите батеријата или пак приклучок за USB порт,КОМПЈУТЕР,моќ банка итн .Отстранете ги батериите ако производот нема да се користи за долго време.Батеријата работи и USB Напојува : Неонски знаци производ доаѓа заедно со 3 AA батеријата кутија (батерија, не се вклучени) и USB напојување со струја.Инаку неонски светлината ќе биде не работи повеќе.

За производот

Слични предлози