• Ново
B2Nature Бебе 2-во-1 Шампон & Пенење се Мијат 5.4 оз. (Пакување од 6)

B2Nature Бебе 2-во-1 Шампон & Пенење се Мијат 5.4 оз. (Пакување од 6)

DEN 1199.76
Износ
Во продавницата.

Нема Солзи Формула - Глава до Пети Чистење - Органски Растителни Екстракти.Убавината е роден на Природата.Плик вашиот малку еден со кожата-ја изгасне органски екстракти.Глицерин привлекува влагата и омекнува кожата, додека Tamanu Масло помага смири и да се смири.B2 Organic е разновиден 2-во-1 комбо поплочува до простор за бебето омилена гума ducky!.Вредноста Пак на 6.

За производот

Слични предлози