• Ново
Luxshiny 2 парчиња Мини Керамички Тегла со Капак Мини Gourds Керамички Gourds Чај Тегла Керамички Шише за Маст Прав Крем Дома Декор ( Небото Сино )

Luxshiny 2 парчиња Мини Керамички Тегла со Капак Мини Gourds Керамички Gourds Чај Тегла Керамички Шише за Маст Прав Крем

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Давајќи им на вашите пријатели, роднини и колеги голем дар.Роденден, пријатели, свадба, годишнина или било незаборавно момент.керамички чај тегла со капак.Без разлика дали сте на прав, tealeaves, маст или семе, можете да ги донесе до каде што сакате да одите.керамички чај тегла со капак.Симпатична bourd форма ќе донесе забава за вашето патување.исто така добра декорација за livingroom или кујна.керамички чај тегла со капак.Специјални метални обвивка капакот нема да вода дојде до тегла.керамички чај тегла со капак.Решавање на проблемот со тоа што чај може да го промени нивниот вкус кога се судрите со влажни временски услови.керамички чај тегла со капак.Опис 2 парчиња Мини Керамички Тегла со Капак Мини Gourds Керамички Gourds Чај Тегла Керамички Шише за Маст Прав Крем Дома Декор Карактеристики - Боја : Небо - сина.- Материјал : Керамички.- Боја : Небо - сина.Пакет Вклучувајќи 2 x Керамички Сад.

За производот

Слични предлози