• Ново
Luroze Автомобил Аудио Плеер, Автомобил Мултимедијален Плеер Hands-Free Повикува на Возило

Luroze Автомобил Аудио Плеер, Автомобил Мултимедијален Плеер Hands-Free Повикува на Возило

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

TDA7388 60 W*4 висока моќност аудио засилувач.Играчот може да продолжи да игра на песна која беше пуштена последен пат.Со ТФ картичка, USB 2.0 порт и ПОМОШЕН текст, повеќе репродукција извори.Поддршка FM радио, затоа што возењето е веќе досадни, и ќе добие навремени информации. 7 инчен дигитални TFT екран на допир ви овозможува да работат слободно. 7 инчен дигитални TFT екран на допир ви овозможува да работат слободно.Со ТФ картичка, USB 2.0 порт и ПОМОШЕН текст, повеќе репродукција извори.TDA7388 60 W*4 висока моќност аудио засилувач.Поддршка FM радио, затоа што возењето е веќе досадни, и ќе добие навремени информации.Играчот може да продолжи да игра на песна која беше пуштена последен пат.Тоа е hands-free, кога ќе треба да одговори на телефон, и нема повеќе да ги собереш на телефон, со цел да се намалува несреќи.

За производот

  :
Screen:
7 Resistive Touchscreen
Panel Size:
Approx. 178 * 100mm / 7.01 * 3.94inch
Screen Resolution:
800*480
Mirror Link:
Mobile Mirror Interconnection (for Android Version 4.1 or Laterr Only))
Power Amplifier Chip:
TDA7388
Play Mode:
USB / bluetooth 4.0 (password
Video Formats:
RM/RMVB/FLV/3GP/MPEG/DIVX/XVID, DAT/VOB/AVI/MP4, etc
Audio Format:
MP3 / WMA/OGG/APE/AAC/FLAC/WAV
Image Format:
JPG
Language:
Multiple Languages
Interface:
USB / TF / AUX
Button:
Colorful Backlight
USB Interface:
USB Charging
Radio Frequency:
FM 87.5-108MHZ 
Wireless Chip:
QN8035
Support Storage Device:
U Disk/TF Card
AUX Audio Input:
Support
Back Off Image:
Support (without camera)
Remote Control:
Support
Bluetooth Hands-free Call:
Support
GPS:
Not Support
Plug Type:
ISO Plug
Remote Control:
2 * AAA Battery (Not Included)
Color:
Shown As Pictures
Size:
Approx. 17.8 * 10 * 7.5cm / 7 * 3.9 * 2.9inch
Weight:
690g
Type:
Car Multimedia Player
Package List:
1 * Manual :
1 * Player :
2 * Cable :
1 * Controller :

Слични предлози