• Ново
MEMOVAN Увеселителен парк Смола Калапи Geode Ахат Смола Парче Увеселителен парк Силиконски Калапи Нерегуларни Увеселителен парк Калапи Епоксидна Кастинг Калап за Прав?

MEMOVAN Увеселителен парк Смола Калапи Geode Ахат Смола Парче Увеселителен парк Силиконски Калапи Нерегуларни Увеселителен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лесно може да се чистат со некои топло сапун вода, а потоа користете сува крпа за да се отстрани сите на вода остатоци.Безбедна за користење во печки, микробранови печки, dishwashers и фрижидери. 【MEMOVAN УСЛУГА】 : 100% пари наплата или да го замени ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме да купите со доверба.Пакетот вклучува : 3 x Силиконски Калап.За повеќе производи, ве молиме да ја посетите MEMOVAN.Се користи за да се направи накит, привезоци, колачи, леб, косата, желе, климатизација храна, чоколадо и сл.опис : Неправилни Првенство Фах УВ Епоксидна Смола Мувла Накит Додатоци Транспарентен Силикони Увеселителен парк Декоративен Занает DIY Нерегуларни увеселителен парк епоксидна смола за накит Функција : под Притисок плоча мувла, како фиксен улогата на работа парче.48 инчен; На калапи ги задоволи различни дизајн барања, и сите се доволно голема за да додадете различни разубавувањето и спојници како стакло, камен, сјајот, суви цвеќиња, sequins или било елемент ви се допаѓа, снабдување со голема соба за слободни создавање!. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.32 инчен, 7.Флексибилни, отпорност на кинење.Ви благодариме!2.Лесен за употреба и чиста.Карактеристики : Материјал : Силикон Забелешки : 1. 【3 РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА СМОЛА МУВЛА】 : Овие силиконски coasters калапи се достапни во 3 различни големини, 8. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

За производот

Слични предлози