• Ново
uxcell 20Pcs x 9mm 1.9 mm Гума O-Прстени NBR Отпорни на Топлина Запечатување Прстен Grommets Црвена

uxcell 20Pcs x 9mm 1.9 mm Гума O-Прстени NBR Отпорни на Топлина Запечатување Прстен Grommets Црвена

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

- Се спротивстави на масла, хидраулични течности и вода.- Флексибилни нитрилна гума О прстен печат.- Овие O прстен се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, бања установи, апарати за домаќинство електрични апарати и електронски инструменти и др.

За производот

Слични предлози