• Ново
AG2 396A LR726 SR726SW CX59 LR59 SR59 397 Копчето Мобилен Батерии Пак,за рачни часовници Калкулатори Играчки Далечински Контролори Лас Совети, 10PCS

AG2 396A LR726 SR726SW CX59 LR59 SR59 397 Копчето Мобилен Батерии Пак,за рачни часовници Калкулатори Играчки Далечински

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Внимание 1.На хартија картичка стил и боја може да се разликува од слики, ако предвид тоа, ве молиме НЕ понуда! 2. Вметнете ја батеријата во вистинската насока и да се избегне краток спој!3. Ве молиме чувајте ги батериите во суво и ладно место.4. Не ја дополните или фрлете ги исклучите во оган.Модел : AG2, Напон : 1.55 V. исто Така познат како : 196, 396, 536, 556, 607, 1164 SO, 280-28, 396-1 W, 396 A, 397 B, AG2, CX59, D396, D397, G2, GP397, L726, LR726, RW411, S30, S726 E, SB-АЛ, SG2, SP397, SR59, SR59 L, SR59 W, SR726, SR726 SW, V397. Пакет се вклучени : 10pcs монета клетки.Ние брод од Кина, треба 21 до 28 дена за да примите пакет!.Употреба : Ласерски совети, Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, Компјутери, Камери, Дигитални камери, pda уредите, Далечински контроли, Camcorders, Електронски игри, Електронски инструменти, MP3 плеери, Дигитални глас рекордери, Играчки,.Карактеристики 100% сосема нов!Спецификации Напон : 1.55 V Дијаметар : За 7.9 мм / 0.31" Модел : AG2 исто така, Може да биде познат како : 196, 396, 536, 556, 607, 1164 SO, 280-28, 396-1 W, 396 A, 397 B, CX59, D396, D397, G2, GP397, L726, LR726, RW411, S30, S726 E, SB-АЛ, SG2, SP397, SR59, SR59 L, SR59 W, SR726, SR726 SW, V397. Употреба : Ласерски совети, Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, Компјутери, Камери, Дигитални камери, pda уредите, Далечински контроли, Camcorders, Електронски игри, Електронски инструменти, MP3 плеери, Дигитални глас рекордери, Играчки, гликоза во Крвта, Холестерол тестирање метри, Стотици други електронски производи.Пакет се Вклучени 10 x AG2 Копчето Батерии.

За производот

Слични предлози