• Ново
uhnmki Ангел LED Прозрачна Headdress Прозрачна Гарланд Пердув Пердув Шарени Гарланд Други (Розева)

uhnmki Ангел LED Прозрачна Headdress Прозрачна Гарланд Пердув Пердув Шарени Гарланд Други (Розева)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме Оставете порака за Грешка Од 1-3cm, И Бидете Сигурни дека Не Предвид Пред да Нарачате.Материјал : пердув.Ве Молиме Да Се Разбере Дека, Поради Различни Позиции На Слики, Боите Може Да Се Хроматските Аберации.Големина : 12"X12". 4.Овој Производ Има Фина Изработка, Високо-квалитетни Материјали, Дебели Производи, И Удобно се Чувствуваат.Материјал : feather Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm, и бидете сигурни дека не предвид пред да нарачате.100% сосема нов и висок квалитет.Големина : 12"X12"2.Оваа прозрачна венец може да емитираат различни светла во темната ноќ, топло бела, виолетова, сина, розова, и шарени.Се донесе поинакво искуство.3. Големина : 20cm /7 инчи.1pc Прозрачна headwear Project Тип : Прозрачна headwear Please се разбере дека поради различните позиции на слики, боите може да се хроматските аберации.Боја : Бела ,жолта, Bule ,Розова, purple1. Пердув гарланд се користи за лице, лице, коса декорација.Може да донесе свежа, убава и прекрасна декорација.4.Овој производ има фина изработка, високо-квалитетни материјали, дебели производи, и удобно се чувствуваат.

За производот

Слични предлози