• Ново
Kidyawn Жените Маскирани Топло Зима Паркови Грб Качулка Faux Крзно Руно Наредени Задебелена Јакна Палта Outwear со Џеб

Kidyawn Жените Маскирани Топло Зима Паркови Грб Качулка Faux Крзно Руно Наредени Задебелена Јакна Палта Outwear со Џеб

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

28" Големина : XL Големина.98" Должина : 86cm/33.13" Ракав : 63cm/24.39" Рамо : 48.49" Ракав : 67cm/26.❥❥ УСЛУГАТА : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го дефинитивно 100% ве задоволи.????За Превозот : ✨ Стандард за Испорака : 12-20 Дена да Пристигне✨ Забрзана Испорака : 7 - 10 Дена да Пристигне????Гаранција : * Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство.41" Должина : 78cm/30. 【 Големина На Табелата】Големина : S Големина.31" Рамо : 43.76" Рамо : 49. : Голем НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116cm/45.77" Должина : 90cm/35.94" Рамо : 42cm/16.09" Ракав : 66cm/25. ???? 【Карактеристики】 :Жените божиќ pullover ,Секојдневен, кратки ракави, лабава, елегантен, прва класа, убави, трајни, ова е врвот секојдневна употреба на производот, погоден за сите видови на настани, како што се : музика партија, училиште, плажа, одмор, и може да се со различни Користи од страна на облека, може да се пречека како подарок за семејството и пријателите.50" Големина : L Големина. : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.Можете да носат модерен облека што ви се допаѓа, тоа е мода да се чувствуваат.38" Должина : 88cm/34.

За производот

Слични предлози