• Ново
Четка Подлога Refills, Сите Намена Кат Чистење Производ Mopping Подлога Ткаенина за Чистење за Правосмукалка

Четка Подлога Refills, Сите Намена Кат Чистење Производ Mopping Подлога Ткаенина за Чистење за Правосмукалка

DEN 1999.20
Износ
Во продавницата.

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за Mijia K10 ПРО, лесен за инсталација и отстранување, долг животен век.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење. Тоа е многу погодна за секојдневно чистење на вашето семејство, куќа, соба, дневна соба, спална соба, купатило, кујна, канцеларија подот.Употреба на високо‑квалитетна влакна материјали, мека текстура, издржливи и долготрајни, нема да го оштети или гребење на подот површината.Добра компатибилност, може директно да го замените стариот или оштетени делови, подобрување на чистење на ефикасноста на правосмукалка.Тоа е многу погодна за секојдневно чистење на вашето семејство, куќа, соба, дневна соба, спална соба, купатило, кујна, канцеларија подот. 28g / 1oz Product Големина : Прибл.Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за Mijia K10 ПРО, лесен за инсталација и отстранување, долг животен век.Висока јачина, силната апсорпција на вода, добро чистење перформанси, може да се отстрани со вода дамки на теренот и да се задржи на земјата чисти. Висока јачина, силната апсорпција на вода, добро чистење перформанси, може да се отстрани со вода дамки на теренот и да се задржи на земјата чисти.

За производот

Item Type:
Mop
Material:
Fiber
Weight:
Approx. 28g / 1oz
Product Size:
Approx. 13x13cm / 5.1x5.1in
Applicable Models:
For Mijia K10 PRO
Package List:
1 x Mop :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слични предлози