• Ново
Pinklove Мини Вентилаторот за Ладење 10-41 Часа Работно Време USB Полнење Виси Вентилатор за Домашна Спортска Статистика Отворено Патување Додатоци Лични Табела Мини Фан?

Pinklove Мини Вентилаторот за Ладење 10-41 Часа Работно Време USB Полнење Виси Вентилатор за Домашна Спортска Статистика

DEN 527.76
Износ
Во продавницата.

✿Лесни & Ниско ниво на Бучава: која е пренослив и супер лесни, и не можете да се чувствуваат своето присуство дури и ако се држи во рака.Овој ладилник фан оперативни, тој е направен од висок квалитет на бакар brushless мотор, лични фан создава посилна, посмирен и потивок правец. ✿Опции за излегување Во Лето : вентилаторот за Ладење во жешките летни.20",пакувањето на Производот : 7.Особено погодна за летен патуваат во и надвор од спортот.Кога ќе одат надвор, можете да ги носите во вашата торба.35"Производ содржи : 1 X Мал Вентилатор.Може да се полни во секое време, насекаде.Може да се земе тоа насекаде, како на пример, кога патувате надвор во вашиот дом, канцеларија.Со цел да се избегне батеријата проблеми, изградена-во батеријата дизајн, зелена заштита на животната средина.Зголемените правец, спирала 4-лист правец, силен ветер, освежување целото лето.Кога го држите во раката, што ќе знак дека тоа се вклопува во вашата дланка толку добро што можете лесно може да се стави во торба или џеб и кул лето во секое време.Функција : Луѓето сакаат изгледот и чувството на нивните раце.✿USB Полнење & долгорочна Употреба : USB мини фан со голем капацитет на батеријата Со USB полнењето метод, преносни фан компатибилен со USB порти, како што се лап-топ компјутери, моќ банки, ѕид-монтирани полначи, и автомобил полначи. ✿Брзината на нашите фанови е побрзо од повеќето фанови на пазарот, што може да ви донесе повеќе свежина.Совршен подарок за децата, тинејџерите и возрасните, семејство и пријатели.

За производот

Слични предлози