• Ново
Елита Слика ELI75778 75777/8/9/80 Remanufactured Мастило Касети

Елита Слика ELI75778 75777/8/9/80 Remanufactured Мастило Касети

DEN 78.00
Износ
Во продавницата.

За користење со Канон Padma i P4820, i P4920, i X6520, MG5120, MG5220, MG5320, MG6120, MG6220, MG8120, MX712, MX882 и MX892. ISO сертифицирана.Пакет Тежина : 0.25 фунти.Пакет Димензии : 10.16 L x 5.08 H x8.636 W(сантиметри).Елита Слика 75777/8/9/80 Remanufactured.Мастило Касети.

За производот

Слични предлози