• Ново
Deloky Денот на Вљубените Чипка Табела Тркач и Placemats Set-Црвено Срце Печатени Денот на Вљубените Табела Тркач за Денот на Вљубените Маса Декорации и Свадба Партија Мате?

Deloky Денот на Вљубените Чипка Табела Тркач и Placemats Set-Црвено Срце Печатени Денот на Вљубените Табела Тркач за Денот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува : ќе добиете 1 парчиња од чипка табела тркач и 4 парчиња од чипка placemats ,одлична за вашиот фестивал дома декорација ,создавање слатка љубов атмосфера за вашиот љубовник.Издржлив материјал : табела тркач и placemat постави направен од висок квалитет на чипка материјал кој е мек и удобен за допир, не е лесно да се деформира и солза, лесно да се чисти и долготрајната употреба, направете ја вашата вечера табела повеќе атрактивна и око-фаќање.Соодветна големина : големината на табелата тркач е 13 x 72 инчен, местото душеци за 18 x 12 инчи,соодветна големина за разни 4-лице маса и 6-лице маса, кафе на маса, mantel и контра.Широка примена : овие табела тркач дизајниран со срцето дизајни,погодна за многу прилики,како што се свадби, денот на вљубените партии, ангажирање лица, семејство танцување страни, итн.кој додадете шармантна празнична атмосфера во вашата куќа.ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни од било која причина, само да се врати за наплата на вашите куповна цена; ние и ветуваме на 24 часа со поддршка за корисниците, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков производ, ние и ветуваме на 24 часа со поддршка за корисниците, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било производ&редослед на проблемот.

За производот

Слични предлози