• Ново
Pinklove Мини Вентилаторот за Ладење 25 Часа Работно Време USB Полнење Виси Фан за Домашни Спортски Канцеларија за Отворен или Затворен Патување Додатоци Лични Табела Ми

Pinklove Мини Вентилаторот за Ладење 25 Часа Работно Време USB Полнење Виси Фан за Домашни Спортски Канцеларија за Отворен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Може да се земе тоа насекаде, како на пример, кога патувате надвор во вашиот дом, канцеларија.Кога ќе одат надвор, можете да ги носите во вашата торба.Функција : Луѓето сакаат изгледот и чувството на нивните раце.Зголемените правец, спирала 4-лист правец, силен ветер, освежување целото лето.Или сте љубители на производ или имате право на целосна наплата.Со цел да се избегне батеријата проблеми, изградена-во батеријата дизајн, зелена заштита на животната средина. ✿100% Сме го добиле покриени!удобно изградени & поддржан од 30 ден 'се допаѓа или вашите пари назад гаранција.Особено погодна за летен патуваат во и надвор од спортот.Со USB полнењето, можете да го користите во секое време, насекаде, без разлика дали сте на работа, студирање или шопинг.Рака за правец, отворено преносни, патуваат без оптоварување, нека се излади правец на галење на вашата кожа.Овој ладилник фан оперативни, тој е направен од висок квалитет на бакар brushless мотор, лични фан создава посилна, посмирен и потивок правец.

За производот

Слични предлози