• Ново
Мерење Вметнете Сонда 4mm Карбид Топката 8мм месо тело Одговара Фаулер/Trimos Висина Мерач 54-194-909

Мерење Вметнете Сонда 4mm Карбид Топката 8мм месо тело Одговара Фаулер/Trimos Висина Мерач 54-194-909

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

4mm Дијаметар Волфрам Карбид Топката,месо тело со дијаметар од 8мм(0.315").90 mm Должина.Применливи Фаулер/Trimos Висина Мерачи итн.Пакет се вклучени : 1 Топката Совет Сонда Insert (внеси). 4mm Дијаметар Волфрам Карбид Топката,месо тело со дијаметар од 8мм(0.315").90 mm Должина.

За производот

Слични предлози