• Ново
MACHSWON 2X LED Опашка Светла Мотоцикл 12V Пак Сигнал на Индикаторот за Напредок Светилки Бели+Сина 12V LED Мотоцикл Опашка се Претвори Јачина на Светилка Сини Индикатор Свет?

MACHSWON 2X LED Опашка Светла Мотоцикл 12V Пак Сигнал на Индикаторот за Напредок Светилки Бели+Сина 12V LED Мотоцикл Опашка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

▶Мотоцикл универзална пак сигнал,бело+два сина боја strobe светлина е згодна. ▶Нагласи LED светилка монистра е повеќе блескави во дождливото време. ▶ Едноставна инсталација, водоотпорен, dustproof, и издржливи. ▶ Се извести за пешаци и донесе безбедно возење. ▶Сите наши производи се подложени на строга контрола на квалитетот.Ако постојат проблеми со квалитетот или не сте задоволни со производи, ве молиме контактирајте со нас.Ние ви нудиме најдоброто решение. 1. Мотоцикл универзална пак сигнал,бело+два сина боја strobe светлина е згодна.2. Нагласи LED светилка монистра е повеќе блескави во врнежлив weather3. Едноставна инсталација, водоотпорен, dustproof, и durable4. Да се алармираат за пешаци и донесе безбедно driving Parameters : Погоден за сите мотоцикли на 12 VMaterial : ABS пластика + LED светилка beads Light извор на моќ : 35 WVoltage : 12 VApplicable модели : 12v motorcycle Color температура : 4000k Service живот : 30000h Package вклучувајќи : 2* Претвори Јачина на Светлина.

За производот

Слични предлози