• Ново
INK4WORK Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена За Canon CLI-251XL CLI-251 XL За PIXMA MX722 MX922 iP7220 iP8720 iX6820 MG5420 MG5422 MG5520 MG5522 MG5620 (Фото Црна, 4-Pack)

INK4WORK Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена За Canon CLI-251XL CLI-251 XL За PIXMA MX722 MX922 iP7220 iP8720 iX6820 MG5420

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

За користење со : PIXMA i P7220, PIXMA i P8720, PIXMA i X6820, PIXMA MG5420, PIXMA MG5422, PIXMA MG5520, PIXMA MG5522, PIXMA MG5620, PIXMA MG6320, PIXMA MG6420, PIXMA MG6620, PIXMA MG7120, PIXMA MG7520, PIXMA MX722, PIXMA MX922 печатач.Состојба : Нова премиум компатибилни, од ISO 9001/14001 сертифицирана фабрика, не ОЕМ.Ќе добиете 4 x CLI-251 XL Црна Висок принос компатибилни, Мастило кертриџ.Сите касети содржат висок квалитет на мастило дека е конструиран за да се произведе врвен резултати.Ink4work нудат 100% Гаранција за квалитет. (1 Година Гаранција и 18 Месеци рок на траење.).INK4 WORK 4 Пакет Замена Мастило Кертриџ За CLI-251 XL (251 XL) Црна Компатибилност : PIXMA MX722, PIXMA MX922 PIXMA MG2420, PIXMA MG5420 PIXMA MG5422, PIXMA MG5520 PIXMA MG5522, PIXMA MG5620 PIXMA MG6420, PIXMA MG6620 PIXMA i X6820, PIXMA i P7220 Содржина : 251 XL Црна Компатибилни, Мастило Патрон х 4 мастило е формулиран за да се обезбеди одлична боја за појавување за точно-на-животот фотографии и чист текст.На касети доаѓаат со чипови и се конструирани да ги собере точно во вашиот печатач.ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме потврдете го вашиот печатач модел пред ставање ред.Ве молиме солза лента исклучен пред да можете да инсталирате мастило касети.

За производот

Слични предлози