• Ново
Elitech МТВ-6000N Microcomputer Контролер Дигитални Температура Контролер Ладна соба Фрижидер Ладење се Одмрзне Фан Алтернативни 110V

Elitech МТВ-6000N Microcomputer Контролер Дигитални Температура Контролер Ладна соба Фрижидер Ладење се Одмрзне Фан Алтернативни

DEN 407.76
Износ
Во продавницата.

【Romote Следење】Со RS485 комуникациска функција, ладно складирање може да се далечински предмети во реално време. 【Висока Точност】Висока прецизност сензор и висока прецизност чип кој може да издржи 3000 пати на висока и ниска температура шокови, со мали лебдат и повеќе стабилни перформанси. 【Лесно Ракување】Мулти-функционални копче, панел, заедничките функции може да се управува со едно копче, и може да се постави без внесување на менито. 【Исчистите Екранот】Големи големина на панелот, двоен екран температура на екранот, моменталната температура и поставете температура прикажани интуитивно. 【Функција】Ладење, одмрзнување dual, фан и алтернативни четири начин за излез; температура на чување, одмрзнување температура двојна сензори.МТВ-6000 N температура контролер е наменета за контрола температури во ладни простории, карактеристики ладење, одмрзнување, вентилатор, помошни излез и РС-485 комуникација.lt исто така има функции на температура калибрација, висока / ниска температура алармот, преку спектар аларм и сензорот неуспех аларм.

За производот

Слични предлози