• Ново
Количка за Патување Закачалки, Мултифункционални Clothespin Пластични Расклопна Лесни Грб Ги Решетката за Кампување Патуваат Одмор

Количка за Патување Закачалки, Мултифункционални Clothespin Пластични Расклопна Лесни Грб Ги Решетката за Кампување Патуваат

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Овој мултифункционален clothespin е изработен од пластика, носат-отпорни, и издржливи, и има долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Чорапи Сушење Рек Материјал : Пластични Производ Големина : Прибл. Оваа облека решетката има вкупно 5 куки, која може да се сретне алишта за сушење потребите на излети, логорување и други активности.Функција : 1. 【Лесно за чување】Тоа може да биде укината, па тоа е лесно за чување и го носат, и тоа е многу погодно за чување кога не треба да го користат. 【долготрајни】Овој мултифункционален clothespin е изработен од пластика, носат-отпорни, и издржливи, и има долг животен век. Ова патување clothespin може да биде укината и зафаќа мал простор, која е многу погодна за користење кога се случува надвор. Тоа може да биде укината, па тоа е лесно за чување и го носат, и тоа е многу погодно за чување кога не треба да го користат.6 оз Пакет Листа : 1 x Сушење Решетката. 【Широк спектар на употреба】Тоа е разноврсна и може да обезбеди многу виси простор за крпи, чорапи, бански костуми perfect и други мали предмети. 【Расклопна】Ова патување clothespin може да биде укината и зафаќа мал простор, која е многу погодна за користење кога се случува надвор.【долготрајни】Овој мултифункционален clothespin е изработен од пластика, носат-отпорни, и издржливи, и има долг животен век.

За производот

Item Type:
Socks Drying Rack
Material:
Plastic
Product Size:
Approx.31x21.3cm/12.2x8.4in
Weight:
Approx.45g/1.6oz
Package List:
1 x Drying Rack :

Слични предлози