• Ново
Aexit Автомобил Поправка Рака Управувана Алатки 1/2 Вози Штекер Ротари Главата вртежен момент Клуч Модел:98as188qo599

Aexit Автомобил Поправка Рака Управувана Алатки 1/2 Вози Штекер Ротари Главата вртежен момент Клуч Модел:98as188qo599

DEN 791.28
Износ
Во продавницата.

Вкупната Големина(Приближно) : 25x 5 x 3.2 cm/ 10" x 2" x 1.3"(L*W*T).Име На Производ : Вртежен Момент Клуч;Материјал : Метал, Гума.Тежина : 592g.Боја : Сребрена на Ѕвонење, Црвена, Црна;Одговара Контактот Големина : 12.5 x 12.5 mm/ 1/2" x 1/2"(L*W).Пакет Содржина : 1x Torque Клуч(200520ewet228491y Ud R336034).Функција : Добри перформанси пластична рачка, флексибилни ротари главата со пролетта натоварени топката имајќи да безбедно се одржи штекерите (подножјата).Анти-sli_p гума обложена се справи со не е лесно да се одржи.Одличен додаток за механичар, работници, итн.(352uiyh4250sedt4921) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.

За производот

Слични предлози