• Ново
Американската Т 4 Мерач Црна Засилувач Моќ/Теренот 4 Жица 20 Метри Superflex Кабел

Американската Т 4 Мерач Црна Засилувач Моќ/Теренот 4 Жица 20 Метри Superflex Кабел

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

АМЕРИКАНСКАТА Т 4 Мерач Црна Засилувач Моќ/Теренот 4 Жица 20 Метри Super Flex Кабел.АМЕРИКАНСКАТА ТЕРМИНАЛ 4 Мерач Црна Засилувач Засилувач Моќ/Теренот 4 Жица 20 Метри Super Flex Cable The АМЕРИКАНСКИ ТЕРМИНАЛ 4 Мерач кабел дава секое возило звучни системи потребни за конекција.Со својот супер флексибилни жица јакна, ова монтери избор кабел создава леснотија за време на инсталацијата, без компромитирање на квалитетот и конективност.Општи Карактеристики : 4 Мерач на Моќност/Земјата Cable20-НОЗЕ (7.62 m) ЦРНА 4 МЕРАЧ на МОЌНОСТ/заштитно ЈАЖЕ долниот мерач број, подебели жица.Подебели жица претставува помалку отпорност на тековната flow COPPER ОБЛЕЧЕНИ АЛУМИНИУМ (ЦЦА) жици обезбедува добра диригент за моќ за пренос.Ова е најекономичен опција при изборот на моќ или заштитно јаже.Ultra Flex Топлина Тестирани Жица Jacket RUGGED ПВЦ ЈАКНА - Овозможува бесплатно, широк и лесна прилагодување на потребните физички својства на оваа жица, како што се флексибилноста, еластичност, и отпорност.Боја : Black Length : 20 Feet SOFT ДОПИР ЈАКНА - The jacket на нашата кабел е дизајниран со installer во умот.Флексибилност на оваа јакна овозможува лесно рутирање и има ниска меморија.Одделение А1 Стандард Tested CCA (Бакар Облечени Алуминиум)Жица е Поставено на Меѓународната Жица Мерач Стандарди (НЕ AWG)Високо отпорна на маст, масло и acids Perfect за Автомобил Аудио, Домашен Театар, Automotive Use ова со било 12 Volt или дома project Rated 20 C да 70 C (6 до 80 Volts).

За производот

Слични предлози