• Ново
Синергија Дигитални CMOS/bios-от Батеријата, Компатибилен со Lenovo Thinkpad T431s CMOS/bios-от, (Литиум, 3V, 200mAh) Ултра Висок Капацитет, Замена за Леново 4W3253 Батеријата

Синергија Дигитални CMOS/bios-от Батеријата, Компатибилен со Lenovo Thinkpad T431s CMOS/bios-от, (Литиум, 3V, 200mAh) Ултра

DEN 363.60
Износ
Во продавницата.

(Литиум, 3 V, 200m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски клетки. 100% компатибилен со вашиот ОЕМ батеријата.Синергија Дигитални CMOS/bios-от Батеријата, Компатибилен со Lenovo Thinkpad T431s CMOS/bios-от, (Литиум, 3 V, 200m Ah) Ултра Висок Капацитет, Замена за Леново 4 W3253 Батеријата Спецификации : Батеријата Chemstry : Литиум Напон : 3 V Капацитет : 200m Ah Компатибилен со : Леново 4 W3253 Батеријата Работи за : Lenovo Thinkpad T431s CMOS/bios-от и многу повеќе.

За производот

Слични предлози