• Ново
01 Рефлексивни Работи Опрема, Прилагодлив Удобно Лесни Тркачи Светла Рефлексивни Armband за Ноќно Пешачење возење Велосипед и Трчање

01 Рефлексивни Работи Опрема, Прилагодлив Удобно Лесни Тркачи Светла Рефлексивни Armband за Ноќно Пешачење возење Велосипед

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Прозрачна armband со двојно рефлексивни ленти, може да го подобри ноќ видливост, што трчање, пешачење, велосипедизам и други отворено спорт во текот на ноќта побезбедно.0 in Wristband Обемот : Прибл.0 in Expand Должина : Околу. Прилагодливи ремени може да се прилагоди на речиси секоја рака големина која овозможува тоа можат да бидат врзани на грбот, зглобовите, телиња, или секаде каде што ви се допаѓа.Лесен за користење, при притискање на копчето за да започнете со работа, практична работи рефлексивни опрема.Прилагодливи ремени може да се прилагоди на речиси секоја рака големина која овозможува тоа можат да бидат врзани на грбот, зглобовите, телиња, или секаде каде што ви се допаѓа.Бесплатни префрлување на 3‑ниво на осветлување режим, трепка брзо, бавно да трепка, и постојано светлосен режим. Лесен и удобен за носење, нема да предизвика tangles дури и ако тоа е директно во прилог на кожа, нема да се ограничи вашиот движење.Лесен и удобен за носење, нема да предизвика tangles дури и ако тоа е директно во прилог на кожа, нема да се ограничи вашиот движење. Лесен за користење, при притискање на копчето за да започнете со работа, практична работи рефлексивни опрема.

За производот

Слични предлози