• Ново
Брејди J2000 Боја Етикета Печатач - Инкџет Етикета Печатач за Безбедност и Објект за Идентификација

Брејди J2000 Боја Етикета Печатач - Инкџет Етикета Печатач за Безбедност и Објект за Идентификација

DEN 5207.76
Износ
Во продавницата.

Компактен on-demand, средината-волумен инкџет решение создава фото-квалитет на боја етикети во една помине.Добиете повеќе impactful идентификација со повеќе од 16 милиони бои опции за вашите етикети.Се обичај идентификација за ВАШИОТ објект во мала меморија без високата цена на аутсорсинг печатење.Ефикасен печатење значи дека ќе го задржи вашето работно место работи правилно.Добиете impactful боја labels треба да се создаде побезбедна, поефикасни на работното место со Брејди Џет J2000 Боја етикета печатач.

За производот

Слични предлози