• Ново
labForce XC6A2 HyBlot CL Autoradiography Филм, 8 Ширина, 10 Должина, Пакување од 100

labForce XC6A2 HyBlot CL Autoradiography Филм, 8 Ширина, 10 Должина, Пакување од 100

DEN 1440.00
Износ
Во продавницата.

За впивање & низа autoradiography, Употреба со 14 C, 35 S, 32 P, 33 P и 125 I.Оптимизиран за chemiluminescence.Висока чувствителност & контраст.Компатибилен со automatic или manual процесори.Ултра јасно, dual емулзија.lab Force Hy Blot CL Филм овозможува остри, јасни резултати без магла припадност или зрнеста сликите вообичаено се поврзани со не-сина филмови.Висока чувствителност, погоден за слаби сигнали/низок radioactivity нивоа.Interleafed.

За производот

Слични предлози