• Ново
Џх Дизајн Мажите Ford Mustang Дуксери во 5 Стилови Pullovers & Комплетна Поштенски До

Џх Дизајн Мажите Ford Mustang Дуксери во 5 Стилови Pullovers & Комплетна Поштенски До

DEN 407.52
Износ
Во продавницата.

Памук Смеса.Ford Mustang mens zip-up и pullover дуксери со ексклузивни Американското Знаме налепница.Премиум Памук-Поли мешавина качулка увезени со висок квалитет на Ford Mustang графика украсени во САД.Традиционален стил дуксери со прикачен нерешено string худ или со zip-до пред или pullover стил. 2" се водат поврзана ракави и корселе и 2 предната страна потоплите џебови.Супер меки и удобни.Вистински Ј Група за Дизајн на облека украсени и испорачани од рамките на САД.Достапни во адвокатско големини X-Small преку 2 X или Мал преку 3 X dependeng на моделот.Mustang дуксери излагање опуштено одговара, овие mens дуксери со Ford Mustang графички печати се совршен зимски инвестиции!Направени на совршена комбинација на памук и полиестер, овие mens суичери со ребрести ракав и корселе обезбедува флексибилност.Спроведен со drawstrings, zip-up стил или pullover дизајн, овие графички суичери направи да се чувствувате супер меки и удобни. 2 предната страна потоплите џебовите на овие mens дуксери додадете функционалност на зимската облека.Овие дуксери се мора да се има зимски парчиња, за да се направи вашата зимска гардероба совршен!Нека овие кул суичери биде класичен придружник оваа сезона!Исто така проверете го нашиот други Mustang дуксери, Mustang т кошули, Mustang јакни, и Mustang капи!.

За производот

Слични предлози