• Ново
[2-Pack] KATIN За Apple iPhone 12 Про Max [6.7-инчен] Калено Стакло Екран Заштитник Не-Меур, 9H Цврстина, Лесно да го Инсталирате

[2-Pack] KATIN За Apple iPhone 12 Про Max [6.7-инчен] Калено Стакло Екран Заштитник Не-Меур, 9H Цврстина, Лесно да го Инсталирате

DEN 2076.00
Износ
Во продавницата.

Екран Заштитник Специјално Дизајниран За Apple i Phone 12 Про Max [6.7-инчен].Едноставно отстранете ја заштитната фолија и се примени на вашиот екран.Инсталацијата трае само неколку секунди, Многу издржливи, и отпорен на гребење - површинска цврстина 9 H и прелиена со oleophobic слој за да се намали отпечатоци од прсти.Ултра-јасно со 99.9% транспарентност, за да се овозможи оптимално, природни гледање искуство.Заштитени со KATIN Не-Кавга Доживотна Гаранција.Вклучува : 1x на Мало Пакување Кутија, 2x Калено Стакло Екран Заштитник, 2x Влажни брише / 2x Сува брише, 2x Прашина Отстранување на Налепници и доживотна гаранција картичка.

За производот

Слични предлози