• Ново
АНИ ДУШАТА ADTBLL Врвот Работи Ремени,Водоотпорен & Еластичен Појас Торба за Пешачење Фитнес

АНИ ДУШАТА ADTBLL Врвот Работи Ремени,Водоотпорен & Еластичен Појас Торба за Пешачење Фитнес

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ИЗДРЖЛИВИ И ОТПОРНИ на ВОДА : Тешки еластичен појас; мека, трајни, гарантира дека вашите објекти да остане сува.УДОБНО : да се Спречат chaffing кога се носи против кожата.Толку удобно, може да заборави што се носи тоа.ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ АКТИВЕН животен СТИЛ : Безбедно држете го вашиот копчињата, кредитни картички, додатоци, и мобилен телефон.ДОПОЛНИТЕЛНИ БЕЗБЕДНОСНИ&БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Големи рефлексивни лента за ноќно видливост и безбедност.Се грижи слободен удобност.РАЗНОВРСНА ЗА ПАТУВАЊЕ&НАСТАНИ : Совршен за чување на сите на вашиот најважен за време на концерти,во забавни паркови,или кое било друго место каде што сакаат да останат слободни раце.Оваа половината торба има ID, копчиња, кредитна картичка и повеќе, клучот шкафче може да ги задржи вашите клучеви во место, вклучува слушалки кабел дупка на торбичка.Посебна најлон и гума внатрешниот џеб го заштитува вашиот телефон од гребење од клучеви.Еластичен најлон ремени со тока за каиш, гел-базирани испакнатини за внатрешни работи површината на појас да се задржи го од бие и chafing.ФУНКЦИЈА : Практично Идеални за трчање, џогирање, спорт, etc Comfortable , Трајни Lightweight Adjustable Работи Belt Safety и Модата.

За производот

Слични предлози