• Ново
GhrKwiew Инспирира 2 Рака Брзо Ослободување, Лесни Елипса Смола Хривнија Wristband со Метални Нерѓосувачки Челик Тока Замена Рака за Одговара малку Инспирира 2 Smartwatch (L08)

GhrKwiew Инспирира 2 Рака Брзо Ослободување, Лесни Елипса Смола Хривнија Wristband со Метални Нерѓосувачки Челик Тока Замена

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

- Водоотпорен за носење во дожд, снег, пот и плива, но не и нуркање. - Различни бои за различни тимови, Подигнете го вашиот стил за секоја прилика.Екстремни Леснотија го прави многу удобен за носење, и покрај кожа-пријателски.Совршен подарок за семејства и пријатели, модни додатоци за работа, патување и партија.Бендот само.Лесен за Инсталација : Оваа смола види бенд е дизајниран со нерѓосувачки челик двојна виткање затворач, која може да биде цврсто носеше и лесно да ги тргнеме.Одличен избор за партија, свадба, датумот или канцеларија работа.Никогаш не се грижите за миење раце и со пливање при носењето на бендот, но ве молиме да го исклучите кога нуркање.Лесни Смола Материјал : Направена од врвен квалитет овална форма смола, карактеристики комбинација на модата, грациозност, елеганција и издржливост.Чисто и Удобно Стил : Set луксуз, мода, елеганција и издржлив како целина.Компатибилни Модели : Оваа смола wristband е компатибилен со Инспирира 2, лесен за заклучување во вашиот види или полетување.87 инчен (145mm-200mm) зглоб.Пакет се Вклучени : 1 x Смола Бенд (Види Не се Вклучени) 1 x Линкови Отстранување Алатка.Бендот доаѓа со отстранување на алатката, што го прави возможно да се прилагоди на бендот должина да одговара за вашиот зглоб.Достапни за двете повик и бизнис, спортски и секојдневниот живот.87 инчен (145mm-200mm), тоа е многу погодно за вас за да ја подесите големината според вашиот зглоб.

За производот

Слични предлози