• Ново
ТЕМА ШИРИ 95% Попуст Од Памук, Маса Тркач Confiture Колекција Дизајниран во Франција (14.5x 72)

ТЕМА ШИРИ 95% Попуст Од Памук, Маса Тркач Confiture Колекција Дизајниран во Франција (14.5x 72)

DEN 167.76
Износ
Во продавницата.

Дизајниран во Франција. 100% Памук, Маса Тркач.Машина перат.Повеќе координирани табела лен и кујна производи се достапни во овој дизајн.Започна неодамна, Нишка се Шири е една дестинација за луѓе кои сакаат добро curated собирање на стара и софистицирани табела & кујна & постелнина.Дизајниран за да додадете некоја автентична Европската допир да вашиот дом, секоја колекција е работа во уметноста со себе интригантна детали, уметнички модели, прекрасен текстури и богати бои.Од современи теми за да безвременски класици секој дизајн е прецизно страна се насликани во вода боја и потоа стручно направена, па до последниот детал на ткаенини со печати.Ние се гордееме на стилски и практични избори ние нудиме кои се посветени да ви донесе производи кои инјектираат боја и карактерот на вашиот дом.

За производот

Слични предлози