• Ново
YG-1 М16. High Speed Челик Мулти 1 Прав Метал Stub Должина Вежба Малку, TiAlN Заврши, Директно месо тело, 135 Степен, # 38 Големина, 3/32 Дијаметар x 2-1/4 Должина (Пакување од 1)

YG-1 М16. High Speed Челик Мулти 1 Прав Метал Stub Должина Вежба Малку, TiAlN Заврши, Директно месо тело, 135 Степен,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одлична отпорност на абење со користење на Премиум прашкаста металургија materals. 135 степен точка агол.Не центрирање потребно.Минимална вежба скитници и подобрување дупка tolerances.Подобро алатка живот со одлична слој.Одлична отпорност на абење со користење на Премиум прашкаста металургија materals. 135 степен точка агол.Не центрирање потребно.Минимална вежба скитници и подобрување дупка tolerances.Подобро алатка живот со одлична слој.Примена : Применливи за различни материјали, вклучувајќи алуминиум и нерѓосувачки,.

За производот

Слични предлози